ELBURUZ Çelik Konstrüksiyon


2000 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan ELBURUZ Çelik Konstrüksiyon bugün Akdeniz bölgesi başta olmak üzere TÜRKİYE’nin bir çok bölgesinde de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiyenin önde gelen güçlü kuruluşlarıyla birlikte çalışan ELBURUZ Çelik Konstrüksiyon, yurt içerisinde bilinen bir çok başarılı projelerde gururla yer almıştır.

Çağdaş teknolojinin, verilerini AR-GE ekibiyle yakından takip eden ve her geçen gün geliştiren, Elburuz teknik ekibi, gelecekte de bilimsel yaklaşımlardan ödün vermeden istikrarlı çalışmalarını sürdürecektir.

Yaptığı ve yapacağı tüm görevlerini, öncelikle insan sağlığı, iş güvenliği ve iş disiplini bilinciyle çaba gösteren firmamızın teknik ekibi ve tüm çalışanları ile aynı bilinç içerisindedir.

ELBURUZ Çelik Konstrüksiyon, kullandığı malzeme ve uygulama yöntemleri ile yurt içi ve yurt dışı standartlarına uyma zorunluluğu bilincini hep taşır ve taşıyacaktır.

Alanında uzmanlaşan kadrosunun yaklaşık %20’sini teknik personelin oluşturduğu firmamızda, ger 15 kişilik ekipte en az 1 tekniker ve 1 mühenis görev almaktadır.

Profesyonel deneyimli ekibi ile en zor uygulama ve ayrıntılı projelerin kolaylıkla üstesinden gelen ELBURUZ Çelik Konstrüksiyon sektörün güven sembolü olmuştur.

Daha büyük projelerde yer almak umuduyla..

 

celik-cati1celik-cati1