iki-katli-prefabrik-konut

Çift Katlı Prefabrik Konut

Öncelikle tecrübeli, kaliteli ve ekonomik yaşam alanlarında tecrübemizle en iyi prefabrik konutları burada bulacaksınız. Uzman mimar ve mühendislerce modern mimari sentezlenerek yenilikçi çizgi ile özenle hazırlanmaktadır. Son sistem yeni teknoloji kullanılarak uzun ömürlü, depreme dayanıklı, çevreci, sağlığa zararsız prefabrik evler tamamında zindelik ve konforu bir arada bulacaksınız. Çoğunlukta yazlık amaçlı kullanılan konutlar, uygun prefabrik villa fiyatları sayesinde en çok tercih sebebi olan konutlar arasındadır.

tek-katli-prefabrik-konut

Tek Katlı Prefabrik Konut

Öncelikle tecrübeli, kaliteli ve ekonomik yaşam alanlarında tecrübemizle en iyi prefabrik konutları burada bulacaksınız. Uzman mimar ve mühendislerce modern mimari sentezlenerek yenilikçi çizgi ile özenle hazırlanmaktadır. Son sistem yeni teknoloji kullanılarak uzun ömürlü, depreme dayanıklı, çevreci, sağlığa zararsız prefabrik evler tamamında zindelik ve konforu bir arada bulacaksınız. Çoğunlukta yazlık amaçlı kullanılan konutlar, uygun prefabrik villa fiyatları sayesinde en çok tercih sebebi olan konutlar arasındadır.

betonarme-ev-yapimi-projesi

Betonarme Ev Proje ve İmalatı

Yukarı Söğütönü

Siz değerli müşterilerimizin isteğine göre proje aşamasından teslim aşamasına kadar tüm hizmetler verilmektedir.

 

 

Betonarme bağ evi modelleri, Bağ evi modelleri, Briketten bağ evi Yapımı, Bağ evi YAPIMI ,Taş bağ evi modelleri, Dublex bağ ev, modelleri , BAĞ evi – KONTEYNER ,Ahşap bağ evi modelleri

5

Eskisehir Botaş Kompresör İstasyonu

İşveren       : Botaş Eskisehir

Yapılan İş   : Kompresör istasyonu titreşim tutucu mesnet ve betonarme imalatı.

Yapım Yılı  : 2018

1

Kamera Sistemi Altyapı

İşveren       : Dunapack Dentaş Mukavva A.Ş

Yapılan İş   :  Kamera Sistemi Altyapısı

Yapım Yılı  : 2018

1

Galvaniz Kaplama Modüler Tekerlekli İskele

İşveren       : Sipariş Veren Tüm Firmalar

Yapılan İş   : Galvaniz Kaplama Modüler Tekerlekli İskele

Yapım Yılı  : 2018 —

Tek adımda katlanabilen ve az yer kaplayan yapısı sayesinde kurulum ve taşıma esnasında büyük kolaylık sağlar. Çalışmalarınızı hem kolaylaştıracak, hem de pratik kurulumu sayesinde zaman tasarrufu sağlayacaktır. Odadan odaya geçirmeniz gereken dar yerlerde zahmetsizce katlayabilir ve tekerlekli yapısı sayesinde yürütebilirsiniz.

Farklı boylarda modellerimiz bulunmaktadır. Platformun çalışacağı yükseklik isteğe göre ayarlanabilir. Çelik malzemeden imal edildiğinden kurulumu basit, sağlam ve kullanışlıdır.

Müşterinin isteğine göre proje yapılmaktadır.

 

2

Parkcam separatör montaji

İşveren       : Park Cam A.Ş

Yapılan İş   : Separatör Montajı

Yapım Yılı  : 2018